ondersteuningsteam

Het ondersteuningsteam bestaat uit:

Zorgcoördinator: Mariëlle Betgem  mbetgem@mdw.broekhin.nl 
Orthopedagoog:  Anne Vervuurt a.vervuurt@dmw.broekhin.nl 
Counselors:
Ellis Tonglet  etonglet@mdw.broekhin.nl 
  Mariëlle Betgem  mbetgem@mdw.broekhin.nl 
Intercultureel counselor:  Ahmet Avci  aavci@mdw.broekhin.nl 
Ambulant begeleiders:  Gedrag:   
  Jos Lamboo  jlamboo@mdw.broekhin.nl 
  Anne-Marèl Ligtenberg a.ligtenberg@mdw.broekhin.nl 
  Alex Wurms a.wurms@broekhin.nl 
  Langdurig zieke leerlingen:   
  Maren Hendriks  m.hendriks2@adelante-zorggroep.nl 
Pestcoördinator:  Lilian Sak  lsak@mdw.broekhin.nl 
Vertrouwenspersoon:  Benoit Mulleneers bmulleneers@mdw.broekhin.nl 
  Simone Jacobs  sjacobs@mdw.broekhin.nl 

 

Contactgegevens

Adres

Bob Boumanstraat 30-32
6042 EH Roermond

Telefoon & e-mail

Telefoon: 0475 - 346666
E-mail: adm@mdw.broekhin.nl

Social media

website is gerealiseerd door CollegeWapps