Ondersteuningsteam

Het algemene uitgangspunt van ondersteuning op onze school is dat ondersteuning ertoe bijdraagt dat de leerling zijn persoonlijk onderwijsperspectief bereikt en zijn competenties ontwikkelt voor de periode na het voortgezet onderwijs.

Soms heeft een leerling meer (tijdelijke) ondersteuning nodig om succesvol de school te doorlopen. Heeft u zorgen, bespreek dit dan altijd met de mentor. De mentor zal samen met u als ouder/verzorger bekijken of er vanuit het (vakdocenten)team een aanbod voor uw zoon/dochter mogelijk is.
Aanvullend zijn er mogelijkheden vanuit de afdeling Ondersteuning. Als uw zoon/dochter hiervoor in aanmerking komt, wordt u als ouder/verzorger betrokken.

Het ondersteuningsteam bestaat uit:

Zorgcoördinator: Mariëlle Betgem  mbetgem@mdw.broekhin.nl 
Orthopedagoog:  Marlou Salden  msalden@mdw.broekhin.nl 
Counselors:
Ellis Tonglet  etonglet@mdw.broekhin.nl 
  Mariëlle Betgem  mbetgem@mdw.broekhin.nl 
Intercultureel counselor:  Ahmet Avci  aavci@mdw.broekhin.nl 
Ambulant begeleiders:  Gedrag:   
  Jos Lamboo  jlamboo@mdw.broekhin.nl 
  André Parren  aparren@mdw.broekhin.nl 
  Langdurig zieke leerlingen:   
  Maren Hendriks  m.hendriks2@adelante-zorggroep.nl 
Pestcoördinator:  Lilian Sak  lsak@mdw.broekhin.nl 
Vertrouwenspersoon:  Jeroen Diebels  jdiebels@mdw.broekhin.nl 
  Simone Jacobs  sjacobs@mdw.broekhin.nl 

 

Contactgegevens

Adres

Bob Boumanstraat 30-32
6042 EH Roermond

Telefoon & e-mail

Telefoon: 0475 - 346666
E-mail: adm@broekhin.nl

Social media

website is gerealiseerd door CollegeWapps