Contact Schoolleiding

Directie    
Dhr. drs. M.T.E.A.M. Demandt
Locatie directeur
 06-39019179 m.demandt@mdw.broekhin.nl
Mevr. E.M. Engelen
Adjunct directeur 
 06-39019176 e.engelen@mdw.broekhin.nl

Teamleiders    
Dhr. drs. R.M. Afman
Teamleider havo 4-5
 06-28277296 r.afman@mdw.broekhin.nl
mevrouw T.H.W. van Katwijk
Teamleider kansklas vmbo-t / havo / vwo / tto
 06-48175043 t.vankatwijk@mdw.broekhin.nl
de heer F.J.G. Neiss
Vervangend Teamleider vrijeschool
 06-23682595 f.neiss@mdw.broekhin.nl
Mw. E.A.P.A. Lalieu
Teamleider vmbo-t-plus 2-3-4 / havo 2
 06-81795483 e.lalieu@mdw.broekhin.nl
Mevr. J.M. van Montfort
Teamleider vwo 4-5-6 
 06-44605729 j.vanmontfort@mdw.broekhin.nl
Dhr. R.T.J.M. Segers 
Teamleider havo 3 / vwo 2-3 / tto 2-3
 06-39019177 r.segers@mdw.broekhin.nl

Overige    
Mevr. A.M.C. Reer
Officemanager/managementondersteuning
 0475-756672 h.reer@mdw.broekhin.nl
Dhr. J.M.L. Beulen
Officemanager administratie 
 0475-346665 j.beulen@mdw.broekhin.nl
Dhr. C.W.M. van Herten
Hoofd facilitaire zaken
 0475-346669 c.vanherten@mbw.broekhin.nl

Contactgegevens

Adres

Bob Boumanstraat 30-32
6042 EH Roermond

Telefoon & e-mail

Telefoon: 0475 - 346666
E-mail: adm@mdw.broekhin.nl

Social media

website is gerealiseerd door CollegeWapps