Contact Schoolleiding

Directie    
Dhr. drs. M.T.E.A.M. Demandt
Locatie directeur
06-39019179   m.demandt@mdw.broekhin.nl
Mevr. E.M. Engelen
Adjunct directeur 
06-39019176   e.engelen@mdw.broekhin.nl

Teamleiders    
Mevr. J.M. van Montfort                                                    
Teamleider havo 4-5
  06-44605729 j.vanmontfort@mdw.broekhin.nl
Mevr. T.H.W. van Katwijk
Teamleider kansklas vmbo-t / havo / vwo / tto
  06-48175043 t.vankatwijk@mdw.broekhin.nl
Mevr. M. van Gent
Teamleider vrijeschool
  06-40582937 m.vangent@mdw.broekhin.nl
Dhr. G. Thoolen
Teamleider vmbo-t-plus 2-3-4
  ​06​-​42636502 g.thoolen@mdw.broekhin.nl
Dhr. drs. R.M. Afman
Teamleider vwo 4-5-6 
  06-28277296 r.afman@mdw.broekhin.nl
Dhr. R.T.J.M. Segers 
Teamleider havo 2-3 / vwo 2-3 / tto 2-3
  06-39019177 r.segers@mdw.broekhin.nl

Overige    
Mevr. A.M.C. Reer
Officemanager/managementondersteuning
 0475-756672 h.reer@mdw.broekhin.nl
Dhr. J.M.L. Beulen
Officemanager administratie 
 0475-346665 j.beulen@mdw.broekhin.nl
Dhr. C.W.M. van Herten
Hoofd facilitaire zaken
 0475-346669 c.vanherten@mdw.broekhin.nl

Contactgegevens

Adres

Bob Boumanstraat 30-32
6042 EH Roermond

Telefoon & e-mail

Telefoon: 0475 - 346666
E-mail: adm@mdw.broekhin.nl

Social media

website is gerealiseerd door CollegeWapps