Contact Leerlingencoördinatoren


 
Dhr. N. Brandts
Leerlingencoördinator kansklas vmbo-t-plus - havo/vwo - tto
n.brandts@mdw.broekhin.nl
Dhr. J. Bicker
Leerlingencoördinator havo 2 - vmbo 2-3-4
j.bicker@mdw.broekhin.nl
Mw. D. Cluitmans
Leerlingencoördinator havo 3 - vwo 2-3
d.cluitmans@mdw.broekhin.nl
Mw. M. Geraedts-Simons
Leerlingencoördinator havo 4-5
m.geraedts@mdw.broekhin.nl
Dhr. T. Cremers
Leerlingencoördinator vwo 4-5-6
t.cremers@mdw.broekhin.nl
Mevr. I. Verheijen
Leerlingencoördinator vrijeschool onderbouw
i.verheijen@mdw.broekhin.nl
Dhr. L. Storm
Leerlingencoördinator vrijeschool bovenbouw
l.storm@mdw.broekhin.nl

Contactgegevens

Adres

Bob Boumanstraat 30-32
6042 EH Roermond

Telefoon & e-mail

Telefoon: 0475 - 346666
E-mail: adm@mdw.broekhin.nl

Social media

website is gerealiseerd door CollegeWapps